Nog ruim 329 miljoen in subsidiepot STEP
16 mei 2016

Er zit nog voor ruim €329 miljoen aan subsidie beschikbaar binnen de Stimuleringsregeling energieprestatie huursector (STEP). Met deze subsidiepot wil de Rijksoverheid de verduurzaming in de verhuursector van de grond krijgen.
Update mei 2016
Van de aanvragen tot en met 30 april 2016, zijn 635 aanvragen (excl. ingetrokken aanvragen) voor STEP-subsidie ingediend. Hiermee is ruim €65 miljoen van het beschikbare budget voor STEP aangevraagd. Aan 521 aanvragen is subsidie verleend, waarmee een bedrag van ruim € 42 miljoen is gemoeid. Er is nog €329 miljoen aan subsidiebudget beschikbaar.
In totaal is er 395 miljoen euro beschikbaar, waar dus een groot deel tot nu toe onbenut is gebleken. Een aanvraag indienen kan nog tot 31 december 2017. is op 1 juli 2014 geopend.